O NÁS

Vitajte v GastroHand-e! My sme váš spoľahlivý partner v gastronomickom a pohostinského sektore. Naším cieľom je pomôcť vám, vašej talentovanej osobe, nájsť najlepšie možnosti a spojiť sa s vhodnými pracovnými miestami.

Máme viacročné skúsenosti a silný odborný základ v rakúskom, švajčiarskom a nemeckom gastronomickom sektore. Nie sme iba zruční v digitálnom sprostredkovaní, ale vďaka vlastným skúsenostiam hlboko rozumieme svetu gastronómie.

Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť dokonalú ponuku a pozíciu. Počas rokov strávených v rakúskych a švajčiarskych reštauráciách a hoteloch sme si osvojili záväzok voči vynikajúcej kvalite a spokojnosti hostí. Vieme, čo je potrebné pre úspech, a túto znalosť vám vieme odovzdať.

Prečo nás vybrať?

Žiadne sprostredkovateľské poplatky: Každú pracovnú ponuku ponúkame bez sprostredkovateľských poplatkov. Váš úspech je aj naším úspechom.

Skutočné skúsenosti: Sami sme dlhodobo pracovali v oblasti gastronómie. Poznáme očakávania a vieme, ako dosiahnuť najlepšie výsledky.

Rýchla a efektívna práca: Sme flexibilní a rýchlo reagujeme na každý dopyt. Starostlivo si vyberáme našich partnerov, takže vám vieme pomôcť spoľahlivými ponukami.

V GastroHand-e nesprostredkovávame iba prácu, ale pomáhame aj cennými skúsenosťami a príležitosťami. Dúfame, že u nás nájdete najlepšiu cestu pre váš rozvoj a rast vo svete gastronómie.

Zoltán Presinszky

Marketing Menedzser

Attila Presinszky

Project Menedzser

Szabina Schubauers

Toborzó Menedzser

Farkas Dániel

IT Menedzser

Scroll to Top